Özellikle yaz mevsiminde en çok kullanılan ürünlerin başında yuvarlak yaka tişört modelleri gelmektedir. Bu ürünler promosyon çalışmalarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Her tür firma için en iyi reklam ve tanıtım çalışmaları promosyon ürünlerdir. Ve promosyon ürünler arasında da en çok tercih edilen, en prestijli uygulamalar arasında tişört çalışmaları yer almaktadır.  Sizlerde firma tanıtım ve reklamlarınız için hem uzun süreli kullanılsın hem de firma prestijinizi en iyi şekilde yansıtsın istiyorsanız promosyon tişört çalışmaları yaptırabilirsiniz.

Promosyon tişört çalışmalarında her model ve her renkte tişört kullanılabilmektedir. Bisiklet yaka tişört türleri baskı ve nakış çalışmaları için çok ideal olan tişört modelleri arasında yer almaktadır. Her tür alanda kullanıma uygun olan bu modeller aynı zamanda baskı çalışmalarını da en güzel yansıtan ürünler olarak bilinmektedir.

Bisiklet yaka tişört üzerine her tür baskı çalışması yapılabilmektedir. Tek renkten oluşan bu tişörtlerin ister sırt kısmına, ister ön tarafına isterseniz de göğüs üstüne denk gelecek şekilde bir logo ve marka baskı çalışması yaptırabilirsiniz.

Dijital baskılı tişört olarak ta bilinen bu ürünlerde yapılan baskılar dijital baskı makineleri ile hazırlanmaktadır. Bu makineler son teknoloji ile çalışan ve her zaman en canlı ve en parlak baskıları yapabilen kaliteli ekipmanlardır. Eğer kullanılan tişörtün kalitesi güzel olursa ve son teknoloji ile çalışan baskı makineleri ile baskılama yapılırsa, bu ürünler uzun süre güvenle kullanılabilmektedir.

Yuvarlak ya da bisiklet yaka tişört üzerine yapılan baskılarla elde edilen promosyon tişört modellerinin birçok farklı kullanım alanı vardır. Öncelikle firmalarınızın katılmış olduğu her tür fuar, organizasyon, etkinlik vb. durumlarda markanızı ön plana çıkarmak için baskılı promosyon tişörtlerden kullanabilirsiniz. Ya da iş için tişört ihtiyacınız varsa bu durumlarda promosyon çalışmalarını tercih edebilirsiniz. Firmanıza ait olan tüm ofislerde, tesislerde ve üretim alanlarında kurumsal yapınızı en iyi yansıtan adımlardan birisi de personelinizin size ait özel olarak hazırlanmış olan tişörtlerden giyiyor olmasıdır. Bunun için istediğiniz adetlerde, istediğini bedenlerde ve istediğiniz renklerde yuvarlak yaka tişört seçimleri yapabilirsiniz.

Baskılı Ve Nakışlı Promosyon Tişört Modelleri

Promosyon tişört modelleri iki farklı türde hazırlanabilmektedir. Bunlardan biri dijital baskı yöntemi iken diğer nakış işleme yöntemidir. Nakış baskılı tişört modellerinde firmanızın marka ya da logosu nakış olarak seçmiş olduğunuz tişört modellerine işlenmektedir. Daha çok göğüs kısmına marka adı olarak yapılan nakış çalışmaları her zaman en dayanıklı uygulamalar olarak bilinmektedir. Yıkama vb. durumlarda nakış işlemler en az deforme olan sistemlerdir. Bu nedenle uzun ömürlü ve şık bir kullanım tercih eden firmaların tercihi nakış işleme yönünde olmaktadır.

Çok sayıda yapılan promosyon tişört uygulamalarında ise genellikle dijital baskı modelleri tercih edilmektedir. Her büyüklükte ve her renkte hazırlanabilen dijital baskı çalışmaları ile hızlı ve seri üretim yapılmaktadır. ve böylelikle çok yüksek ramaklarda promosyon tişört talebi olan firmaların tüm istekleri kolaylıkla karşılanabilmektedir.

Tisortplus.com

Promosyon için tişört talebi olan firmalar için en geniş ürün çeşitliliği, en iyi kalite ve en uygun fiyatlar tisortbankasi.com firmasında sizlere sunulmaktadır. İstenilen her modelde tişört için en kaliteli dijital baskı uygulamaları yapılmaktadır. Kurumsal kimlik çalışmalarınıza en uygun olan renklerde polo yaka, yuvarlak yaka ya da v yaka tişört modellerinden seçimler yapabilirsiniz. Bu modeller üzerine hem baskı ile hem de nakış ile marka ve logonuzu hazırlatabilirsiniz. Ve bunun için en uygun fiyatları ödeyebilirsiniz.

One Response

  1. Merhaba, Ben Tişört baskı işi yapmak istiyorum.Düz olarak bisiklet yaka , 50 adet siyah ve beyaz tişört gerekiyor.Bu şekilde sipariş veriliyor mu ? Nakış işleme yapacağım.Bir fiyat teklifi gönderebilir misiniz ? Eğer Tişörtleri beğenirsem devamı gelicektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir