Promosyon çalışmaları her zaman firmaların en etkin reklam ve tanıtım çalışmalarından olmuştur. Her tür firmanın hem çeşitli organizasyonlarında kullanılmak üzere, hem de üretim ve ofis alanlarında kullanılmak üzere yapılan en kullanışlı promosyon çalışmalarının başında ise baskılı tişört uygulamaları gelmektedir.  Promosyon için tişört uygulamalarında firmaların marka ve logolarının baskılarının yapıldığı ve her tür alanda uzun süreler kullanılabilecek olan tişört modelleri sizlere sunulmaktadır.

Promosyon tişört uygulamalarında farklı modellerde tişörtler kullanılmaktadır. Bu alanda yuvarlak yaka tişört, v yaka tişört ve polo yaka tişört tercih edilebilmektedir. Bu ürünler arasında her zaman en prestijli ve dikkat çekici olan çalışmalar polo yaka tişört ile yapılmaktadır.

Polo yaka tişört modelleri gömlek yaka olması nedeni ile hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilmektedir. Unisex olan bu ürünler aynı zamanda farklı birçok renk seçeneği ile promosyon olarak hazırlanabilmektedir. Polo yaka tişört kumaşları yuvarlak yaka modellere göre daha farklı kumaşlardır. Bu tür kumaşlardan hazırlanan ürünlerde baskılama ve nakış ile marka ve logo işleme çalışmaları çok güzel sonuçlar vermektedir. Polo yaka tişörtlerle promosyon çalışmaları yaptırmak istiyorsanız ve almak istediğiniz ürünler hem en kaliteli hem de en dayanıklı ürünler olsun istiyorsanız bunun için polo yaka modellere nakış işleme tercih edebilirsiniz.

Polo yaka tişörtlerin kumaşları nakış işleme için oldukça uygun kumaşlardır. Firmalarınızın kurumsal kimlik çalışmalarında yer alana marka ve logolarına ait olan tüm yazı ve desenler polo yaka tişörtlere nakış yöntemi ile işlenmektedir. Bu işlemeler her tür yıkamaya karşı dayanıklı olan uygulamalardır. Kaliteli kumaşlardan hazırlanan polo yaka tişörtler ve nakış ile yapılan logo ve marka işlemeleri çok uzun süre en iyi şekilde kullanıma hazır olacaktır. Nakış baskılı tişört modelleri her zaman en uzun ömürlü olan promosyon çalışmaları olarak bilinmektedir.

Dijital Baskılı Tişört Modelleri

Promosyon tişört çalışmalarında genellikle dijital baskı ile yapılan uygulamalar tercih edilmektedir. Hem canlılık ve parlaklık açısından hem de maliyet açısından en çok tercih edilen dijital baskılı tişört modelleri en iyi reklam ve tanıtım çalışmaları olarak bilinmektedir.

Dijital baskılı tişört promosyon uygulamalarında özel baskı makineleri kullanılmaktadır. Fabrikasyon olarak hazırlanan bu ürünlerde her tür desen ve yazı baskılaması yapılabilmektedir. Tüm renklerin kullanılabildiği ve kurumsal kimlik çalışmalarınızda var olan logo ve markalarınıza ait desen ve yazıların uygulanabildiği her tür baskı çalışması son teknoloji ile çalışan makineler aracılığı ile yapılmaktadır.

Dijital baskılı tişört uygulamalarında her ebatta çalışma yapılabilmektedir. Bir tişört üzerine ister sırt bölümüne, isterseniz ön tarafına komple tişörtü kaplayacak büyüklükte dijital baskı uygulaması yapılabilmektedir. Ya da ön kısımda göğüs üstüne denk gelecek şekilde uygun ebatlarda marka isminizi yazdırabilirsiniz. Ve logo baskı çalışması yaptırabilirsiniz.

tisortplus.com İle Kaliteli Ürün Çeşitliliği

tisortplus.com firması her tür promosyon tişört çalışması için sizler hizmet vermektedir. Sunmuş olduğu geniş ürün çeşitliliği ve kaliteli ürün seçimleri ile bugün en çok tercih edilen promosyon tişört firmalarının başında gelmektedir.

İş için tişört satın almak ve bu tişörtlerde marka ve logo bilgilerinizin bulunmasını istiyorsanız Tişört.web.tr sitesinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Her tür tişört modeli için farklı renk alternatifler sunulmaktadır. Kurumsal kimlik çalışmalarınıza en çok uyan renklerde seçimler yapabilirsiniz. ya da beyaz renk seçimi ile üzerine istediğiniz renklerde marka ve logo baskı ve nakış talebinde bulunabilirsiniz. Tüm ürünler en kaliteli malzemeler ve en kaliteli işçilik ile hazırlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir