Polo yaka tişört modelleri en çok beğenilen ve kadın erkek ayırımı olmadan unisex olarak kullanılabilen en güzel tişört çeşitlerinden birisidir. Promosyon alanında yapılan reklam ve tanıtım çalışmalarında da sıklıkla baskılı polo yaka tişört modelleri kullanılmaktadır. Farklı renklerde ve bedenlerde her tür polo yaka tişört için baskı ve nakış uygulaması yapılabilmektedir. Ve böylelikle en etkin ve hızlı reklam çalışmaları en uygun maliyetlerle elde edilebilmektedir .

Sizlerde markanız ve firmanız için etkin ve uzun yıllar kalıcı olabilecek bir reklam ve tanıtım çalışması yapmak istiyorsanız bunun için promosyon çalışmalar arasında seçimler yapabilirsiniz. promosyon için tişört uygulamaları bu alanda her zaman en uzun süre kalıcı olan ve marka ve firma imajınız açısında da her zaman en kaliteli çalışmalardan birisi olarak bilinmektedir. Firmanızın içerisinde bulunduğu her tür organizasyonda kullanılabilecek olan promosyon baskılı tişörtler aynı zamanda iş için tişört olarak ta kullanılabilmektedir. Ofislerinizde, üretim alanlarınızda ve işletmelerinize ait olan tüm tesislerde markanıza özel olarak hazırlanmış olan tişörtleri kullanabilirsiniz.

Baskılı Promosyon Tişört Türleri

Promosyon tişört uygulamaları en etkin reklam ve tanıtım çalışmalarından birisi olarak bilinmektedir. Tişörtler üzerine yapılan her tür baskı ve nakış uygulamaları ile firmalarınızın marka ve logoları her tür tişört üzerine uygulanmaktadır. Bu tür çalışmalarla hazırlanmış olan promosyon tişört modellerinin çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Her tür tişört modeline baskı uygulaması yapılmaktadır. Dijital baskılı tişört çeşitleri her renkte ve her desende logo ve marka yazılarını en iyi şekilde tişört üzerine baskılamaktadır. Bunun için promosyon çalışmaları yapan firmalar son teknoloji ile çalışan baskı makineleri kullanmaktadır. Böylelikle her tür desen ve logo baskıları fabrikasyon olarak tişört üzerine basılmaktadır. Ya da markaya ait olan yazılar, istenilen renklerde ve istenilen ebatlarda yine baskı makineleri ile tişört üzerine basılmaktadır.

Promosyon tişört uygulamalarında baskı yönteminin dışında bir de nakış ile yapılan promosyon çalışmaları bulunmaktadır. Nakış baskılı tişört modelleri her zaman çok daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olmaktadır. Dijital baskı uygulamalarında kullanılan teknoloji ileri bir teknoloji olsa da, boya vb. malzeme kalitesi hep çok yüksek olsa da belirli sayıda yıkama sonrasında deforme olabilmektedir. Oysa nakış baskılı tişört uygulamalarında işleme yöntemi ile yapılan logo ve marka çalışmalarının dayanıklılığı çok daha uzun sürmektedir. Bu tür çalışmalarda en iyi verimliliği, en iyi kaliteyi ve en uzun kullanım ömrünü sağlayabilmek için nakış işlemine en uygun olan tişört kumaş türü seçilmelidir. Nakış işlemesine en uygun olan her tür tişört için yapılan nakış çalışmaları ile birlikte firma prestijinize yakışan reklam çalışmalarının sahibi olabilirsiniz.

tisortplus.com İle Uygun Fiyatlı Promosyon Tişört Modelleri

tisortplus.com firması sizlere her zaman en çok ürün çeşitliliğinin olduğu promosyon tişört çalışmaları sunmaktadır. Farklı modellerde, farklı renklerde ve farklı baskı ve nakış uygulamaları ile firmanız ve markanız için en uygun promosyon tişört çalışmalarını yaptırabilirsiniz. En kaliteli malzemelerin kullanıldığı ve en kaliteli işçilik ile yapılan tüm uygulamalarda her zaman en uygun fiyat sizlere sunulmaktadır.

Hem firmalarınızın tanıtım ve reklam çalışmaları için kurumsal kimlik çalışmalarınıza uyan promosyon tişörtleri en kaliteli şekilde satın almak hem de bunlar için her zaman en uygun fiyatlarla ödeme yapmak istiyorsanız Tişört.web.tr firması ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Ve istediğiniz adetlerde en kaliteli çalışmaları en uygun fiyatlarla tedarik edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir