Tişört Plus Kimdir?

Tişört Plus kaliteyle sürdürülebilir büyüme anlayışı ile yola çıkmış olan yeni nesil markalardan birisidir. Baskılı ve baskısız tişört modelleri ile geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Küresel moda dünyasında çok önemli bir yere sahip olan basic model tişörtler ile sektörün en gerekli ayaklarından birisi olarak hizmet vermektedir. 

Tişört Plus olarak sektörde yer alan en kaliteli ve aynı zamanda en uygun fiyatlı tişört modellerini, baskılı ya da baskısız olarak satışa sunuyoruz. Bu çalışmaları yaparken her bir kademe de işinde uzman ve deneyimli bir ekip ile yola devam ediyoruz. Ve her geçen gün sektörün yaratmış olduğu tüm gereklilikleri ve yenilikleri takip ederek bir önceki günden daha iyi olabilmeyi hedefliyoruz. Hayatı daha keyifli ve trend hale getiren ürünlerimizle tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza ve toplumumuza sürekli yükselen bir değer katmayı amaçlıyoruz. 

Bunun için Tişört Plus olarak online alışveriş platformumuz üzerinden hızlı ve kolay alışveriş imkanı sunuyoruz. Sadece üretim alanımıza ve satış noktalarımıza ulaşabilen müşterilerimize değil, tüm Türkiye’de baskılı ve baskısız tişört ihtiyacı olan her bir noktaya en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz. İnternet sitemiz üzerinden isterseniz promosyon çalışmalarında kullanmak üzere, isterseniz firma kurumsal kimlik çalışmalarınızın bir kolu olarak iş alanlarınızda kullanmak üzere, ya da toptan veya perakende satış noktalarınızda müşterilerinize sunmak üzere tüm tişört modellerimize online satış noktamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Online alışveriş ile birlikte toptan satış mağazamız ve showroom satış noktamız aracılığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Güngören tesislerinde üretilmiş olan tüm ürünlerimiz Başakşehir Showroomda sizlere sunulmaktadır. 

Bay ve bayanlar için özel olarak üretilmiş olan tüm tişört ürünlerimiz %100 pamuk ve yüksek kalitelidir. Baskılı ürünlerde doğaya zararı bulunmayan su bazlı boyalar kullanılmakta ve son teknoloji ile dijital baskı yapan ekipmanlarla uzun süreli kalıcı olan baskı çalışmaları yapılmaktadır. Markalara ve firmalara özel baskılı tişört çalışmalarımızla en güvenilir hizmeti sunuyoruz.

MİSYON

  • Her zaman müşterilerine yakın bir marka olmak, 
  • Kolay ulaşılabilirlik sağlamak,
  • Ürün kalitesinde tutkulu, yapılan tüm baskı çalışmalarında yenilikçi olmak,
  • Firma ve markaların bütçelerine en uygun kaliteli ürünleri sunmak.
 

VİZYON

Vizyonumuz
Üretmiş olduğumuz tüm ürünlerle her zaman doğa dostu bir marka yaratmayı hedefliyoruz. En uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri satışa sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz. Böylece her geçen gün büyüyen bir ivme ile sektörde toptan baskılı ya da baskısız tişört denildiğinde akla ilk gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.