Kargo Bilgileri

https://tisortplus.com/ sitesi üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişler anlaşmalı kargolar aracılığı ile gönderilmektedir. Tişört Plus tarafından yapılan kargo anlaşmaları SATICI yetkisi dahilindedir. Anlaşmalı kargo firmalarında değişiklikler ve ücretlendirmelerde farklılıklar yapılabilmektedir. Ürün veya ürünlerin tesliminde, iade ve değişim süreçlerinde Tişört Plus tarafından belirtilen kargo firmaları ile gönderim yapılmaktadır.

Alışveriş sitesi üzerinden verilen ve stoklarda bulunan tüm standart ürünler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Özel olarak hazırlanacak siparişler için teslim süresi 7 iş günü olarak belirtilmektedir.

SATICI firma tüm siparişleri belirtilmiş olan süreler içerisinde ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişin teslim adresinin uzaklığı ya da kargo firmaları nedeni ile yaşanmış olan gecikmelerden SATICI firma sorumlu değildir.

Siparişleriniz için ödenmesi gereken kargo ücreti kargo firmalarına ya da sepet tutarına göre değişlik göstermektedir. En net kargo ücret bilgisi, alışveriş sepetinizde sizlere sunulmaktadır.

Kapıda Ödeme Seçeneği Mevcut Mu

Siparişim ne zaman gönderilir

https://tisortplus.com/ sitesi üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişler aksi belirtilmedikçe 3 ila 7 gün içerisinde sevk edilmektedir. Siparişinizi oluşturduktan sonra sizlere sipariş onayı ile ilgili bir e-mail gönderilmektedir. Böylece sipariş kaydınız oluşturulmaktadır.

Sipariş kaydınızın oluşturulması ile birlikte ürün veya ürünler hazırlanma aşamasına geçecektir. Standart ürünler, stoklarda yer alması durumunda aynı gün içerisinde paketlenmektedir. Ve en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

İsme özel olarak hazırlanan baskılı ürünler için süreç 7 iş günüdür. Sipariş kaydınızın oluşturulması ile sizin adınıza özel olarak baskı süreci başlamaktadır. Baskı sürecinin ardından ürünleriniz paketlenecek ve kargoya teslim edilecektir.

Siparişleriniz baskı, paketleme ve kargoya teslim aşamasından sonra firma sorumluluğundan çıkmaktadır. Bu süreçte teslim zamanı ve güvenliği ile ilgili tüm sorumluluk kargo firmalarına ait olacaktır

Sipariş Takibi

https://tisortplus.com/ sitesi üzerinden oluşturmuş olduğunuz tüm siparişlerinizi yine yanı site üzerinden takip edebilirsiniz. Tişört Plus alışveriş sitesine bir mail adresi ve siz ait olan en güncel bilgilerle üyelik kaydı oluşturabilirsiniz. Bu üyelik kaydı ile siparişlerinizi güvenle hazırlayabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz tüm siparişleri hazırlanma ve kargoya teslim aşamalarında takip edebilirsiniz. alışveriş sitesinde yer alan hesap bilgilerinize giriş yapabilir, burada yer alan siparişler bölümünden siparişinizin hangi aşamada olduğuna bakabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip sürecini dilerseniz sizlere iletilen kargo takip numarası ile birlikte kargo firmasına ait olan sayfadan yapabilirsiniz.

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim   

https://tisortplus.com/ sitesi üzerinden oluşturmuş olduğunuz tüm siparişler sizlere taahhüt edilen süreler içerisinde ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firması tarafından siparişleriniz ulaştırıldığında, sipariş kimin adına gönderildiyse, teslimatı da o kişinin alması gerekmektedir. Bunun için siparişinizin teslim edileceği ani size ait olan kimlik bilgilerinizi kargo görevlisine ibraz etmelisiniz. Kargo görevlisinden teslim almış olduğunuz ambalajlarda hasar, yırtık vb. durum söz konusu ise, o an kargo paketinizi kargo sorumlusunun yanında açmalısınız. Ürünlerinizi kargo sorumlusunun yanında kontrol etmelisiniz. Eğer taşıma nedeni ile ürünleriniz hasar almış ise, kargoyu teslim almayı reddetmeli, kargo sorumlusuna bunun için tutanak tutturmalı ve zararınızı talep etmelisiniz. Bu sorumluluk kargo şirketine ait olacaktır.

Teslim aldığım sipariş hatalı ya da eksik çıkarsa ne yapmalıyım

Kargo firması tarafından ambalajı yıpranmamış ve bozulmamış halde sizlere teslim edilen siparişlerinizi açtığınızda hatalı ya da eksik ürün gönderimi ile karşılaşırsanız https://tisortplus.com/ sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden 09.00 – 18.00 saatleri arasında firmayı arayabilirsiniz. Ya da konuyu detaylı olarak iletebileceğiniz bir e-mail hazırlayarak firmaya iletebilirsiniz.

Satıcı firmadan kaynaklı bir üretim hatası ya da eksik ürün gönderimi söz konusu ise, gerekli değişim veya iadeler için en detaylı şekilde bilgilendirilirsiniz.