Polar özel bir kumaş türüdür. Çok yumuşak, sıcak tutan ve ütü istemeyen bir yapısı vardır. Bu özellikleri nedeni ile belirli mevsimlerde en çok kullanılan kumaş türlerinden birisi olmaktadır. Polar ile üretilmiş olan yelek ve hırka modelleri her zaman tercih edilmektedir.

Polar yelek veya hırka modelleri özellikle iş sektörünün vazgeçilmezi olan iş kıyafetleri arasında yer almaktadır. Firmalara özel baskılı polar çalışmaları hem üretim alanlarında, hem de saha ve satış alanlarında personeller tarafından kullanılmaktadır.

Baskılı polar seçerken bazı detaylara dikkat etmelisiniz. Öncelikle polar kumaşının kalitesi önemlidir. Kumaşların pamuk oranının yüksek olması daha sağlıklı bir kullanımı beraberinde getirecektir.

Baskılı polar seçerken baskı kalitesi sizler için önemli olan diğer bir husus olacaktır. Çünkü kaliteli baskılar uzun süre kalıcı olabilmektedir. Uzun süre polarlar üzerinde kalıcı olan ve silinmeden ve deforme olmadan kullanılan ürünler tercih edilmelidir. Bunun için de iyi bir teknoloji ve kaliteli boyalar ile baskı çalışmalarının yapılıyor olması gereklidir.

Baskılı polar seçerken fiyat uygulaması sizler için önemli olacaktır. Her zaman en kaliteli çalışmaları en uygun fiyatla üzerinde almayı hedeflemelisiniz. Bunun için baskılı çalışmalarda toptan alımları tercih edebilirsiniz. Çünkü birim başına düşen baskı maliyeti toptan alımlarda oldukça azalmaktadır.

Polar baskı türleri

Firmaların iş alanlarında kullanabilmesi için, polar yelek ve hırka modellerine markalara ve logolara özel olarak baskı çalışmaları yapılmaktadır. Bu baskı çalışmaları yapılırken farklı bazı teknikler kullanılmaktadır. Bu teknikler arasında en çok tercih edilen baskı tekniği polar dijital baskı ve nakış baskı olarak bilinmektedir.

Firmalara özel baskılı polar çalışmalarında dijital baskı tekniği kullanılmaktadır. Bu teknikte markanız veya logonuz kaç renkten oluşuyorsa, o kadar renkte baskı çalışması yapılmaktadır. Logo ya da marka isminin birebir baskı olarak polarlara yapılması seri üretim şeklindedir. Toplu alımlarda hızlı ve kısa sürelerde dijital baskı çalışmaları tamamlanmaktadır.

Yine logo baskılı polar çalışmalarında nakış baskılar kullanılmaktadır. Bu baskılar her zaman en dayanıklı olan baskılardır. Markaya ait olan logoya firma ismi, istenilen renklerde ipliklerle polar üzerine nakış olarak işlenmektedir. Böylelikle polarlar her yıkandığında baskı renklerinde solma ya da deforme olmaz söz konusu olmayacaktır. En uzun ömürlü kullanım nakış baskılı polar ürünlerde elde edilmektedir.

Baskılı polar fiyatları

Firmalar için personel kıyafetleri önemli bir maliyet unsurudur. Bu nedenle baskılı polar alımlarında her zaman en uygun maliyetli olan ürünler tercih edilmelidir. Aynı zamanda bu ürünlerin kaliteli ve uzun ömürlü olması da önemlidir.

Çalışanlar için polar satın alınırken bu ürünlerin maliyetini belirleyen bazı dinamikler olduğunu bilmelisiniz. Baskılı polar ürünlerde öncelikle polar ürünün türü fiyatlandırmada gerekli olan bir detaydır. Yelek olarak ya da polar hırka olarak baskıya alınan ürünlerin fiyatlarında farklılıklar bulunmaktadır.

Yine baskı maliyetleri farklı türlere göre farklı fiyatlarda belirlenmektedir. Dijital baskı fiyatları ile nakış baskı fiyatları arasında farklılıklar bulunmaktadır. Yine baskı yapılan çalışmalarda kaç renkli bir logo baskısı talep ettiğiniz de baskılı polar fiyatları konusunda değişikliklere neden olmaktadır.

Baskılı polar satın alırken her zaman en uygun fiyatları elde etmek istiyorsanız toptan alımlara yönlenmenizde fayda olacaktır. Çünkü toptan alım yaptığınızda baskı maliyeti birim başına çok daha az rakamlara denk gelecektir. Böylece bir adet baskılı polar fiyatını en uygun şartlarda elde etmiş olacaksınız.

Neden baskılı polar seçilmeli

Personel kıyafeti olarak logolu baskılı şekilde ya da herhangi biri baskı olmadan toplu alanlarda kullanılmak üzere polar modellerinden seçimler yapabilirsiniz. Çünkü polar çok kullanışlı, rahat ve sağlıklı bir kumaş türüdür. Polar kumaşlardan elde edilen yelek ve hırka modelleri verimli çalışmalar için personellerin ihtiyaç duymuş olduğu ürünlerdir.

Polar yelek veya hırka modelleri kırışma yapmayan sıcak tutan ve ütü istemeyen kumaşlardır. Kısa periyotlarda yıkanarak temiz ve hijyenik bir şekilde kullanımı söz konusudur. Polar yelek ya da hırka ile en ağır işlerde dahi çok esnek ve rahat bir şekilde çalışılabilir.

Polar modellerin baskılı olması firmaların kurumsal kimlik çalışmalarını desteklemektedir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olarak firmalara özel iş elbiseleri her zaman iyi bir imaj sağlamaktadır. Üretim alanlarında ya da sahalarda ve satış alanlarında markanıza ait olan özel iş elbiselerini kullanıyor olmak aynı zamanda marka değerine verilen önemin de bir göstergesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir